Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

 

Obecní úřad Třtice

Adresa
Třtice 80
271 01 Třtice

Telefon + fax
313 572 120

e-mail                                   ou.trtice@iol.cz

více zde
--------------------------------------


www
www.trtice.cz
www.kronikatrtice.cz

 

Veřejná doprava

více zde

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Hvozdík sivý 12. 6. 2005)

 

TOPlist

Svátek

Svátek má Jakub

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

Mladí hasiči    -    AKCE     2017 - 2001

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

2017

 

10. 6. 2017 - Závody Smilovice     -         foto

 

přípravka 1
1. místo

Matouš Sklenář 
Martin Svoboda 
Viktorie Jirková 

 

přípravka 2
1. místo

Dan a David Hromkovi 
Barbora Kořánová 

 

starší
3. místo

Eliška a Jakub Kořánovi 
Dan Svoboda 
Adéla Bažantová 
Annna Ducárová 
Alena Šlajchrtová 
Lukáš Jelen 

 

chlapci (muži)
5. místo

Jiří Svoboda 
Ondřej a Martin Kočovi 
David Fejfar 
František Kořán 
Michal Rosenbaum 
Martin Malecký 
 

 

 

26. - 27. 5. 2017 - II. kolo Plamen - poř. Krušovice - Rakovník      -      foto

 

starší: 4. místo

(družstvo doplněno mladšími členy)

Jakub a Eliška Kořánovi
Dan a David Svobodovi
Tomáš a Michal Ambrožewiczovi
Adéla a Dominik Bažantovi
Anička Ducárová
Alenka Šlajchrtová
Anežka Eisová
Lukáš Jelen

   

 


 

14. 5. 2017 - Požární liga I. ročník - I. kolo - Třtice     -   foto

 

v 1. kole se získávají body, které se sečtou s kolem 2. a poté je vyhodnoceno umístění
 
starší:

Jakub Kořán
Lukáš Jelen
Dan Svoboda
Anežka Eisová
Adéla Bažantová
Anička Ducárová
Alenka Šlajchrtová
 

mladší:

Eliška Kořánová
Tomáš a Michal Amrožewiczovi
David Svoboda
Dominik Bažant
Michal Škvor

 


 

13. 5. 2017 - Plamínek Lubná     -     foto

 

Družstvo A
6. místo

Daniel Hromka
Zdeněk Janoušek
Matouš Sklenář

 

Družstvo B
16. místo
Eva Majerová
Martin Svoboda
Barbora Kořánová
 

 


 

29. 4. 2017 - Požární útoky Zbečno     -     foto

 

Mladší
6. místo

Eliška Kořánová
Dominik Bažant
Tomáš a Michal Ambrožewicz
David Svoboda
Zdeněk Janoušek (nejmladší účastník celého závodu)

 

 

Starší
6. místo

 

Jakub Kořán
Alena Šlajchrtová
Adéla Bažantová
Anna Ducárová
Dan Svoboda
Lukáš Jelen
Anežka Eisová
 

 


 

2. 4. 2017 - exkurze v HZS ČR - Slaný     -     foto

 


 

5. 3. 2017 - Plnění odznaku odbornosti - Rakovník    -     foto

 

Adéla Bažantová
Jakub Kořán
Lukáš Jelen
Eliška Kořánová
Tomáš Ambrozewicz
Dominik Bažant
Adéla Šlajchrtová

 

 

onak

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

2016

 

15. 10. 2016 - Plamen 1. kolo - Senomaty   -     foto

 

Starší
4. místo

Jakub a Eliška Kořánovi
Dan a David Svobodovi
Adéla a Dominik Bažantovi
Anička Ducárová
Alena Šlajchrtová
Anežka Eisová
Lukáš Jelen

 

Přípravka
13. místo

Zdeněk Janoušek
Daniel Hromka
Eva Majerová
Martin Svoboda
Viktorie Jirková

 

Dorost
1. místo
Michal Rosenbaum
   

 


 

3. 9. 2016 - Krajské setkání přípravek - Kolín     -     foto

 

Přípravka - 12. místo Dan Hromka
Michal Škvor
Eva Majerová
Zdeněk Janoušek
přípravka 2016
 

 

 


28. 5. 2016 - Plamen     -     foto

 

Mladší - 4. místo

Eliška Kořánová
Dominik Špacír
Dan Rajnyš
Jiří Rajnyš
Michal Ambrožewicz
Tomáš Ambrožewicz
Michal Škvor
Adéla Jirková
Vojtěch Fejfar

Mladší 2016
Starší - 2. místo

Michal Rosenbaum
Nikola Rosenbaumová
Dan Svoboda
Dominik Zukriegel
Jakub Kořán
Alena Šlajchrtová
Anna Ducárová
Anežka Eisová
Lukáš Jelen

 

Starší 2016

 

14. 5. 2016 - Plamínek Rynholec     -     foto

 

Přípravka - 4. místo Adéla Jirková
Dominik Špacír
Michal Škvor
Martin Svoboda
Eva Majerová
Přípravka 2016

 


 

30. 3. 2016 - Požární útoky Zbečno     -     foto

 

Starší - 3. místo

 

 
Mladší - 11. místo  

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

2015 

 

10. 10. 2015 - Plamen a Plamínek - Kolešovice

 

mladší - 3. místo

Eliška Kořánová
Alžběta Ševčíková
Daniel Rajnyš
Jiří Rajnyš
Michal Ambrožewicz
Tomáš Ambrožewicz
David Svobod
Vojtěch Fejfar
 

 
starší - 3. místo

Jakub Kořán
Michal Rosenbaum
Anna Ducárová
Dan Svoboda
Alena Šlajchrtová
Adéla Bažantová
 

 
přípravka - 10. místo

Danilel Hromka
Dominik Špacír
Michal Škvor
Aděla Jirková

 

 

 


 

26. 6. 2015 - Oslavy v Třeboci - ukázky třtických mladých hasičů -     foto zde

 


 

19. 6. 2015 - Dorost Lužná - Krajské kolo Hry Plamen - Kolín

(družstvo Lužné "posílili" třtičtí dorostenci)

 

2. místo
a postup na mistrovství republiky v Praze
ze Třtice:
Jiří Svoboda
Ordřej Kočí                                

 

13. 6. 2015 - Přípravka Smilovice

 

bez časomíry 1. místo
formou ukázek
Michal Ambrožewicz
Michal Škvor
Adéla Jirková
Daniel Hromka

 

 

 

 


 

 

30. 5. 2015 - Plamen - Rakovník (pořadatel Nové Strašecí)     -     foto zde

 

Starší: 3. místo

Jakub Kořán
Michaela Lažová
Anna Ducárová
Michael Rosenbaum
Anežka Eisová
Václav Eis
Onřej Kočí
Daniel Svoboda
Lukáš Jelen

 

 
Mladší:. místo  Vojtěch Fejfar
David Svoboda
Alžběta Ševčíková
Eliška Kořánová
Adéla Bažantová
Alena Šlajchrtová
Tomáš Ambrožewicz
Michal Ambrožewicz
Dominik Bažant
 
 

 


 

16. 5. 2015 - Přípravka Plamínek - Třtice           -          foto zde

 

Přípravka A: 2. místo

Daniel Rajnyš
Michal Ambrožewicz
Adéla Jirková

přípravka A

 

Přípravka B: 11. místo Michal Škvor
Daniel Hromka
Eva Majerová

přípravka B

 


25. 4. 2015 - Požární útoky - Zbečno       -      foto zde

 

 

starší: 3. místo

 

Daniel Svoboda
Jakub Kořán
Lukáš Jelen
Ondřej Kočí
Michal Rosenbaum
Anežka Eisová
Václav Eis

 

starší

mladší: 3. místo

 

Eliška Kořánová
Michal Ambrožewicz
Dominik Bažant
Adéla Bažantová
Tomáš Ambrožewicz
David Svoboda
Alena Sovová

mladší

 


1. 3. 2015 - Třtice - ukázky pro přípravku     -     foto zde

 

ukázka zbrojnice, ukázka načerpání vody do hasičkého auta, ukázka hasičkého auta, ukázka nové proudnice ukázky pro přípravku

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


 

2014

 

18. 10. 2014   -   Plamen Přílepy     -     foto
 

starší: 2. místo

 

Jakub Kořán
Michal Rosenbaum
Dan Svoboda
Lukáš Jelen
Ondřej Kočí
Václav Eis
 
Plamen 2014

mladší: 4. místo

Eliška Kořánová
Filip Korselt
David Svoboda
Dominik Bažant
Adéla Bažantová
 
 
přípravka: 3. místo

Daniel Rajnyš
Michal Škvor
Adéla Jirková
Michal Ambrožewicz

Plepy 2014

 


30. - 31. 5. 2014 - Plamen - Senomaty     -   foto

starší: 2. místo                         Senomaty 2014
mladší:    

 


 

17. 5. 2014 - Plamínek - Kolešovice     -     foto  
   
přípravka: 1. místo  

 


26. 4. 2014 - Požární útoky Zbečno     -     foto  
     
smíšené:
2. místo

Ondřej Kočí
Michal Rosenbaum
Václav Eis
Anežka Eisová
Jakub Kořán
Lukáš Jelen

 

 
mladší:
8. místo
Eliška Kořánová
Jiří Rajnyš
Jakub Kořán
Tomáš Ambrožewicz
Adéla Bažantová
Filip Korselt
 

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


  

2013
 

19. 10. 2013 - Plamen Pochvalov                      -     foto

 

starší:
1. místo

Ondřej Kočí
David Fejfar
Tomáš Broum
Michal Rosenbaum
Hana Jelenová


 

Starší
mladší:
8. místo

Eliška Kořánová
Adéla Bažantová
Dan Svoboda
Jakub Kořán
Jiří Rajnyš
Tomáš Ambrožewicz


 

Mladší
přípravka:
1. místo

Dominik Bažant
Michal Ambrožewicz
Dan Rajnyš

 

Příprvka

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

24. - 25. 5 . 2013 - Plamen - Chrášťany          -         foto
 
starší:
3. místo
Ondřej Kočí
David Fejfar
Zdeněk Landa
Kateřina Landová
Václav Eis
Michal Rosenbaum
Jiří Svoboda
Jakub Kořán
 
Diplom
mladší:
2. místo
Eliška Kořánová
Dan Svoboda
Jakub Kořán
Jiří Rajnyš
David Svoboda
Tomáš Ambrožewicz
Anežka Eisová
Adéla Bažantová
 
Diplom
  Plamen - celek Plamen - poháry

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

11. 5. 2013 - Plamínek 2013 - Lužná     -     foto
 
přípravka
6. místo
Dominik Bažant
Michal Ambrožewicz
Petr Vacek
Plamínek - diplom
  Plamínek  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

20. 4. 2013 - Požární útoky Zbečno     -     foto
 
starší:
6. místo

 
Ondřej Kočí
David Fejfar
Zdeněk Landa
Václav Eis
Daniel Svoboda
Michal Rosenbaum
Jiří Svoboda
 
MH - Zbečno - starší
mladší:
9. místo
Eliška Kořánová
Libuše Müllerová
Jakub Kořán
Jiří Rajnyš
Matouš Müller
Tomáš Ambrožewicz
Anežka Eisová
Adéla Bažantová
MH - Zbečno - mladší
  MH-Zbečno - celek  

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


 

2012


20. 10. 2012 - 1. kolo hry Plamen - Senomaty     - foto

 

Starší
3. místo

 
David Fejfar
Jiří Svoboda
Ondra Kočí
Michal Rosenbaum
Zdenek Landa
 Senomaty - starší
Mladší A
7. místo
Jakub Kořán
Anežka Eisová
Adéla Bažantová
Líba Mulerová
Tomáš Ambrozewicz
 
 Senomaty - mladší A
Mladší B
11. místo

Matouš Muler
Eliška Kořánová
Vojtěch Fejfar
Jiří Rajnyš
jako host Eliška (Zbečno)
 

 Senomaty mladší B
Přípravka
6. místo
Dominik Bažant
Míša Ambrozewicz
Tomáš Chochola
Dan Rajnyš
 Senomaty - přípravka

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

9. 6. 2012 - Soutěž hasičů - Smilovice         foto

 

Smíšené družstvo
2. místo
Jakub Kořán
Vojtěch Fejfar
David Fejfar
Ondřej Kočí
Michal Rosenbaum
Nikola Rosenbaumová
Lukáš Mrázek
 

MH Smilovice

 

MH diplom

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2. 6. 2012 - Luženská šedesátka     foto

 

Starší chlapci:

Jiří Svoboda - 16. místo

 

lužná 2012-2
Mladší chlapci:

Jakub Kořán - 11. místo

 

 
Přípravka:

Jiří Rajnyš - 6. místo
Vojtěch Fejfar - 9. místo
Tomáš  Amrožewicz - 10. místo
Dominik Bažant - 28. místo
Daniel Rajnyš - 33. místo

 

 

lužná 2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. - 26. 5. 2012 - II. kolo "Plamen" - Rakovník           foto

 

mladší
3. místo

Jakub Kořán
Libuše Müllerová
Dominik Zukriegel
Anežka Eisová
Adéla Bažantová
Matouš Müller
Tomáš Amrožewicz
Jiří Rajnyš
 

diplom

 

starší
5. místo

 

 

Lukáš Mrázek
Jiří Svoboda
Michal Rosenbaum
Ondřej Kočí
Nikola Rosenbaumová
Václav Eis
Anežka Eisová
David Fejfar
Adéla Patráková
starší
     

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. 5. 2012 - Přípravka - Plamen Řevničov          foto

 

Přípravka družstvo A
3. místo

Eliška Kořánová
Tomáš Ambrožewicz
Matouš Müller
 

Přípravka A

 

Přípravka družstvo B
4. místo
Jiří Rajnyš
Vojtěch Fejfar
Dominik Bažant
 

Přípravka B

 

Přípravka C
15. místo
Petr Vacek
Daniel Rajnyš
Michal Ambrožewicz

Přípravka C

 

  Přípravka  

  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28. 4. 2012 - Požární útoky - Zbečno          foto

 

mladší
3. místo

 

Jakub Kořán
Anežka Eisová
Michal Rosenbaum
Adélka Bažantová
Dominik Zukriegel
Libuše Müllerová
Nikola Rosenbaumová
 
mladší

starší
5. místo

Lukáš Mrázek
Ondřej Kočí
Václav Eis
David Fejfar
Jiří Svoboda
Jana Svobodová
Martin Malecký

 

starší
                          169            167


 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     

21. a 22. 4. 2012 - hřiště Třtice - trénink          foto

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


2011


8. 10. 2011 - I kolo hry "Plamen" - Jesenice                  fotogalerie

 

Starší
3 místo
Lukáš Mrázek
Jana Svobodová
Jiří Svoboda
Ondřej Kočí
Martin Malecký
Václav Eis
David Fejfar
 
Starší
Mladší
4. místo
Jakub Kořán
Nikola Rosenbaumová
Michal Rosenbaum
Anežka Eisová
Dominik Zukriegel
Liuše Müllerová

Mladší

Přípravka A
12. místo
Eliška Kořánová
Tomáš Ambrožewicz
Matouš Müller
 

A

Přípravka B
10. místo
Jiří Rajnyš
Vojtěch Fejfar
Dominik Bažant
 B

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. 10. 2011 - trénink                                                              fotogalerie

2011 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. 6. 2011 - Luženská šedesátka - soutěž jednotlivců                fotogalerie

 

Starší chlapci:

Svoboda Jiří - 7. místo
Pošta Patrik - 16. místo

 

Luženská 60
Mladší chlapci:

Kočí Ondřej - 3. místo
Rosenbaum Michal - 15. místo

 

Přípravka: Bažantová Adéla - 3. místo
Bažant Dominik - 22. místo

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


27. - 28. 5. 2011 - II. kolo hry "Plamen" - Rynholec     fotogalerie

 

Starší:
2. místo
Kočí Ondřej
Kočí Martin
Pošta Patrik
Malecký Martin
Mrázek Lukáš
Fejfar David
Svobodová Jana
Svoboda Jiří
Kořán František
Rynholec - starší
Mladší:
4. místo
Rosenbaumová Nikola
Rosenbaum Michal
Eis Václav
Eisová Anežka
Kořán Jakub
Bažantová Adéla
Ambrožewicz Tomáš
Fejfar Vojtěch

 

 

 

 

 

 

Přípravka A:
6. místo
Kořánová Eliška
Ambrožewicz Tomáš
Bažantová Adéla
Rynholec - přípravka
Přípravka B:
13. místo
Rajnyš Jiří
Fejfar Vojtěch
Müller Matouš
Bažant Dominik
 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30. 4. 2011 - Požární útok - Zbečno           fotogalerie

 

Družstvo starších:
1. místo

Svobodová Jana
Svoboda Jiří
Fejfar David
Kočí Ondřej
Kořán František
Mrázek Lukáš
Malecký Martin

 

Starší Starší
Družstvo mladších:
1. místo

Kořán Jakub
Kočí Ondřej
Rosembaum Michal
Eis Václav
Eisová Anežka
Bažantová Adéla
Zukriegel Dominik

 

Mladší Mladší

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


  

2010

 Foto24. 10. 2010 - Pouštění draků - Třtice

Soutěž o nejlepšího draka "vyhráli":

za přípravku - Matouš Müller
za mladší - Dominik Zukriegel
za starší - David Fejfar

ostatní přítomní byli oceněni za snahu a účast
 

Pouštění draků


 


Foto2. 10. 2010 - I. kolo hry "Plamen" - Slabce

 

dorost - jednotlivci
1. místo
Marek Rosenbaum ocenění
starší:
4. místo
Lukáš Mrázek
David Fejfar
Jana Svobodová
Jiří Svoboda
Martin Malecký
ocenění
mladší:
4. místo
 
Ondra Kočí
Jakub Kořán
Michal Rosenbaum
Nikola Rosenbaumová
Václav Eis
na startu
přípravka:
9. místo
Eliška Kořánová
Adéla Bažantová
Tomáš Ambrozewicz
děti

 


Foto25. 9. 2010 - Hřebeč - XXII. ročník Memoriálu Jaroslava Haška a Miroslava Thóta

 

mladší:
8. místo
Jakub Kořán
Adéla Bažantová
Dominik Zukriegel
Nikola Rosenbaumová
Michal Rosenbaum
Ondřej Kočí
mladí hasiči diplom
starší
4. místo
Patrik Pošta
Lukáš Mrázek
Jana Svobodová
Jiří Svoboda
David Fejfar
Ondřej Kočí
Martin Malecký
mladí hasiči diplom

 


Foto12. 6. 2010 - Luženská šedesátka - soutěž jednotlivců

 

starší chlapci: Marco Mašek - 2. místo týmové foto
mladší chlapci: Ondřej Kočí - 7. místo
David Fejfar - 8. místo
Michal Rosenbaum - 10. místo
mladší dívky Michaela Lažová - 13. místo
Nikola Rosenbaumová - 23. místo
přípravka: Jakub Kořán - 3. místo
Dominik Zukriegel - 9. místo

 


Foto29. 5. 2010 - Dětský den

 Ukázka mladých hasičů
- kategorie starší
- kategorie mladší
- kategorie přípravka
Vodní bitva
 Dětský den  Dětský den

 


foto Ondřej Čepela21. - 22. 5. 2010 - II. kolo hry "Plamen" konané v Čisté

družstvo starších:
6. místo

výsledky

František Kořán
Lukáš Mrázek
Marco Mašek
Martin Malecký
Martin Kočí
Jana Svobodová
Jiří Svoboda
David Fejfar
mladí hasiči v akci diplom
družstvo mladších:
2. místo

výsledky

Jana Svobodová
Jiří Svoboda
Michal Rosenbaum
Ondřej Kočí
David Fejfar
Nikola Rosenbaumová
Michaela Lažová
Václav Eis
Jakub Kořán
mladí hasiči v akci diplom
družstvo přípravky:
1. místo

výsledky

Jakub Kořán
Eliška Kořánová
Aneta Fejfarová
Dominik Zukriegel
Adéla Bažantová
s diplomem diplom

 


Foto1. 5. 2010 - Trénink Třtice

trénink mladých hasičů

 


Foto24. 4. 2010 - Požární útok - Zbečno

Družstvo starších:
7. místo
Lukáš Mrázek
Martin Kočí
Martin Malecký
František Kořán
Marco Mašek
Jiří Svoboda
David Fejfar
diplom společné foto
Družstvo mladších:
5. místo
Michal Rosenbaum
Nikola Rosenbaumová
Jana Svobodová
Ondřej Kočí
Václav Eis
Jakub Kořán
Aneta Fejfarová
diplom společné foto
společné foto    

 

 


Foto21. 4. 2010 - Trénink Třtice

trénink

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


2009

10. 10. 2009 - I. kolo hry "Plamen" konané v Rynholci
 Foto
 

ofic. výsledky

družstvo starších:

ZPV*: 7. místo

ŠPD*: 5. místo

Lukáš Mrázek
Martin Kočí
Martin Malecký
František Kořán
Patrik Pošta
Marco Mašek
výsledky mladí požárníci
družstvo mladších:

ZPV*: 3. místo

ŠPD*: 3. místo

Michal Rosenbaum
Nikola Rosenbaumová
Jana Svobodová
Ondřej Kočí
Richard Melč
Jiří Svoboda
výsledky diplom
družstvo přípravky:

ZPV*: 2. místo

ŠP trojic: 3. místo

Jakub Kořán
Eliška Kořánová
Aneta Fejfarová
výsledky diplom

* ŠPD - Štafeta požárních dvojic
* ZPV - Závod požárnické všestrannosti
 


Foto7. 6. 2009 - Luženská šedesátka - VII. ročník - soutěž jednotlivců


za starší chlapce: Marco Mašek - 4. místo
za mladší chlapce: Svoboda Jiří - 4. místo
Melč Richard - 6. místo
za přípravku: Kořán Jakub - 4. místo
 

Marko
Marko
Jirka
Jirka
Richard
Richard
Jakub
Jakub
výsledky výsledky výsledky diplom


 


Foto6. 6. 2009 - Dětský den ve Třtici - ukázka požárního útoku a štafety

Pavel mladí požárníci mladí požárníci Pavel


 


Foto29. - 30. 5. 2009 - II. kolo hry "Plamen" konané v Heřmanově

družstvo
starších:

3. místo

Marek Rosenbaum
Lukáš Mrázek
Martin Kočí
Martin Malecký
František Kořán
Aneta Dušková
Marco Mašek
výsledky diplom pohár
družstvo mladších:

2. místo

Michal Rosenbaum
Nikola Rosenbaumová
Jana Svobodová
Václav Eis
Ondřej Kočí
Jakub Kořán
Richard Melč
Jiří Svoboda
David Fejfar
výsledky diplom pohár

 


Foto25. 4. 2009 - Soutěž v požárním útoku ve Zbečně

družstvo starších:
3. místo
Marek Rosenbaum
František Kořán
Lukáš Mrázek
Marco Mašek
Jiří Svoboda
Martin Malecký
Martin Kočí
 Zbečno  diplom
 družstvo mladších:

6. místo

Jakub Kořán
Richard Melč
Nikola Rosenbaumová
Jana Svobodová
Michal Rosenbaum
David Fejfar
Václav Eis
Ondřej Kočí
 Zbečno  diplom

Celkové výsledky:
Mladší: 1. Kolešovice, 2. Senomaty, 3. Krakov, 4. Chrášťany, 5. Zbečno, 6. Třtice, 7. Lužná, 8. Hořesedly, 9. Čistá

Smíšení: 1. Zbečno, 2. Lužná, 3. Hřebečníky, 4. Chrášťany, 5. Senomaty, 6. Hřebečníky, 7. Nové Strašecí, 8. Krakov,
9. Jesenice, 10. Hořesedly

Starší. 1. Lužná, 2. Rynholec, 3. Třtice, 4. Nové Strašecí, 5. Čistá, 6. Hořesedly, 7. Řevničov, 8. Nové Strašecí

 


noví členové mladých hasičů:
Jakub Kořán, Václav Eis , Aneta Dušková, David Fejfar, Nikola Rosenbaumová, Aneta Fejfarová, Eliška Kořánová

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


2008

 

11. 10. 2008 - I. kolo hry "Plamen" konané ve Třtici Foto

družstvo starších

2. místo

Rosenbaum Marek
Mrázek Lukáš
Mašek Marco
Kočí Martin
Malecký Martin
Pošta Patrik
diplom mladí hasič
družstvo mladších
1. místo
Melč Richard
Rosenbaum Michal
Malecký Martin
Kočí Ondřej
Svobodová Jana
Svoboda Jiří
diplom mladí hasiči


 


Foto20. 9. 2008 - Mšec - oslava výročí založení místního SDH - ukázky štafet dvojic a požárního útoku
 

mladí hasiči


Foto2008 - Luženská šedesátka - VI. ročník - soutěž jednotlivců



diplom


1. 6. 2008 - Dětský den ve Třtici - ukázka požárního útoku a štafety

 

 


Foto22. -23. 5. 2008 - II. kolo hry "Plamen" konané v Zavidově

družstvo starších
9. místo
Rosenbaum Marek
Mrázek Lukáš
Mašek Marco
Kočí Martin
Malecký Martin
Pošta Patrik
diplom  
družstvo mladších
1. místo
Melč Richard
Rosenbaum Michal
Malecký Martin
Kočí Ondřej
Svobodová Jana
Svoboda Jiří
diplom mladí hasiči

 pohár

 


8. 5. 2008 - Odznak odbornosti - Strojník

splnili: Rosenbaum Marek + Mrázek Lukáš + Kořán František + Kočí Martin

 

Marek
Marek
Lukáš
Lukáš
Fanda
Fanda
Martin
Martin

 


 

19. 1. 2008 - Odznak odbornosti - Kronikář

splnila Svobodová Jana
Jana 


19. 4. 2008 - požární útok ve Zbečně

družstvo starších
6. místo
Rosenbaum Marek
Mrázek Lukáš
Mašek Marco
Kočí Martin
Malecký Martin
Pošta Patrik
Svoboda Jiří
diplom
družstvo mladších
2. místo
Melč Richard
Rosenbaum Michal
Malecký Martin
Kočí Ondřej
Svobodová Jana
Svoboda Jiří
diplom


 


15. 3. 2008 - Brigáda - úklid listí ve Třtici

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


  

2007 

prosinec 2007 - Výroční schůze ve Třtici - vyhodnocení nejlepších mladých hasičů

1. místo Rosenbaum Marek - 2. místo Kořán František - 3. místo Mrázek Lukáš

 


Foto6. 10. 2007 - I. kolo hry "Plamen" konané v Řevničově-nádraží

družstvo starších
10. místo
Rosenbaum Marek
Mrázek Lukáš
Mašek Marco
Kočí Martin
Kořán František
mladí hasiči diplom
družstvo mladších
3. místo
Svobodová Jana
Svoboda Jiří
Pošta Patrik
Melč Richard
Kočí Ondřej
mladí hasiči diplom
diplom mladí hasiči potvrzení

 


Foto29. 9. 2007 - Memoriál J. Haška a M. Thota v Hřebči

 

 

11. místo mladí hasiči   diplom


 


 26. 5. 2007 - II. kolo hry "Plamen" konané v Rynholci

12. místo diplom


 


Foto28. 4. 2007 - požární útok ve Zbečně

družstvo smíšené
5. místo
Svobodová Jana
Svoboda Jiří
Kočí Ondřej
Melč Richard
mladí hasič diplom
družstvo starších
10. místo
Kočí Martin
Malecký Martin
Pošta Patrik
Mrázek Lukáš
Mašek Marco
Rosenbaum Marek
Kořán František
mladí hasiči diplom

po závodech výlet na přehradu Klíčava
mladí hasiči Klíčava


 


noví členové mladých hasičů:
Rosenbaum Marek, Mrázek Lukáš, Pošta Patrik, Rosenbaum Michal, Svobodová Jana, Svoboda Jiří
 


FotoJaro 2007 - trénink

mladí hasiči mladí hasiči

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


 

2006

 

Foto14. 10. 2006 - I. kolo hry "Plamen" konané v Olešné

15. místo

12. místo

mladí hasiči diplom
    diplom

 


Protože léta letí, i původní mladí hasiči zestárli a postoupili do hasičů dospělých, nahradili je jejich mladší kamarádi.
Omladině se stále pilně věnuje Pavel Kořán a Pavel Ryba a jsou v tomto

novém složení:
Mašek Marco + Melč Richard + Kočí Martin a Ondřej + Kořán František + Malecký Martin + Polomský Matěj

 


27. 9. 2006 - brigáda - pálení dřeva a větví ve Třtici u hřbitova

dospělí hasiči: Ryba Pavel
mladí hasiči: Urbanovič Václav + Urbanovič Jan + Vejražka Jakub + Polomský Matěj + Mašek Marek + Kočí Martin + Kořán František + Malecký Martin + Melč Richard + Kočí Ondřej

 


23. 9. 2006 - požární útok ve Hřebči

místo předposlední
 


17. 6. 2006 - ukázka požárních útoků v Pecínově na soutěži psích oříšků
 


26. - 27. 5. 2006 - II. kolo hry "Plamen" konané v Novém Strašecí

12. místo
(zúčastnilo se 12 družstev)
 


Foto29. 4. 2006 - Soutěž útoků ve Zbečně

10. místo

po soutěži výlet na přehradu Klíčava

mladí hasiči


leden 2006 - Výroční schůze ve Třtici - vyhodnocení nejlepších mladých hasičů

1. místo - Vejražka Jakub, 2. místo - Urbanovič Václav, 3. místo - Urbanovič Jan

pohár

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


 

2005
 

 5. 10. 2005 - I. kolo hry "Plamen" konané v Kolešovicích

poslední místo


 


červen 2005 - Dětský den ve Třtici - ukázka požárního útoku

Zítek Adam + Vejražková Anežka + Škutchan Radek + Ort Miroslav + Vejražka Jakub + Urbanovič Václav + Urbanovič Jan

Třtice

 


červen 2005 - 120 výročí SDH Srbeč - ukázka požárního útoku

Škutchan Radek + Ort Miroslav + Vejražka Jakub + Urbanovič Václav + Urbanovič Jan

Srbec


 


27. - 28. 5. 2005 - II. kolo hry "Plamen" konané na Rudě

Zítek Adam + Urbanovič Jan + Urbanovič Václav + Halíř Daniel + Vejražková Anežka + Vejražka Jakub
+ Škutchan Radek - 12. místo (celkem 12 zúčastněných týmů)


 


23. 4. 2005 - požární útok Zbečno - Zbečno Riviera

Zítek Adam + Urbanovič Jan + Urbanovič Václav + Halíř Daniel + Vejražková Anežka + Vejražka Jakub
+ Škutchan Radek - 3. místo

 


noví členové:
Halíř Daniel + + Vejražková Anežka


⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


2004


Foto17. 10. 2004 - I. kolo hasičské hra "Plamen" konané ve Slabcích

Zítek Adam + Urbanovič Jan + Urbanovič Václav + Škutchan Radek + Vejražka Jakub (náhradníci Ort Miroslav + Vejražková Anežka) - 4. místo (celkem se zúčastnilo 22 týmů)

mladí hasiči diplom

 


 2. 10. 2004 - 120. výročí založení spolku Hasičů - jeden z prvních požárních útoků mladých hasičů

mladí hasiči mladí hasiči

 

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


2003



noví členové:
Ort Miroslav + Vejražka Jakub

Míra
Míra
Kuba
Kuba


⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔


2001



červen 2001 - Založení mladých hasičů


vedení: Ryba Pavel (Kandát) a Kořán Pavel (Guma)
členové: Zítek Adam + Urbanovič Jan + Urbanovič Václav + Škutchan Radek

Adam Honza Váša Radek